TARAS W NEW CITY W WARSZAWIE

Line design
DOWIEDZ SIĘ CO U NAS SŁYCHAĆ
TARAS W NEW CITY W WARSZAWIE

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Powierzchnia: 40 m2

Założenia:

8 piętro… 7 kolorów… 6 gatunków roślin… 5dni… 4 fotele… 3 stoły… 2 parasole… 1 taras i mnóstwo radości użytkowników.

Zaprojektowaliśmy oraz zrealizowaliśmy pełen kolorów i przyjemnego klimatu taras na dachu dla ciężko pracujących ludzi w Centrum Warszawy. Motywem przewodnim projektu była funkcja tej przestrzeni. Aranżacja tarasu skierowana była dla pracowników tego budynku, aby mogli spędzić przerwę i porozmawiać na świeżym powietrzu. Już podczas aranżacyjnych prac pracownicy nie mogli doczekać się efektu końcowego wyglądając przez okno. Na podłodze tarasu znalazła się deska kompozytowa w szarej kolorystyce.

Układ tarasu dopełniają donice z włókna szklanego marki PIMO by Line Design. Kolorystyka donic to biel, szarość i akcent barwny – w kolorze pomarańczowym. Wielkość donic pozwalała na posadzenie pięknych roślin m.in. Grabów, Sosen karłowatych czy wysokich Miskantów. Wiosną przyjemny zapach dają rośliny pachnące: Lawenda czy szałwia. Taras wyposażony został również w wygodne meble: plastikowe fotele, krzesła o nowoczesnym kształcie, stalowe stoliki. Miejsca siedzące zostały zadaszone dużymi parasolami. Ściana budynku została pomalowana w barwne modułowe kwadraty – spójnie nawiązujące do koncepcji miejsca.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.