TARAS W APARTAMENCIE LIROWA 44 W WARSZAWIE

Line design
DOWIEDZ SIĘ CO U NAS SŁYCHAĆ
TARAS W APARTAMENCIE LIROWA 44 W WARSZAWIE

Lokalizacja: Warszawa

Powierzchnia: 50 m2

Założenia:

Zaprojektowaliśmy taras mający charakter przestrzeni wypoczynkowej. Głównym założeniem było osiągnięcie spójnego połączenia nowoczesnych form donic marki Pimo z elementami kultury słowiańskiej. Otwarta oraz zadaszona przestrzeń tarasu została przeznaczona na strefę codziennego wypoczynku na wygodnej kanapie oraz fotelach. W pobliżu tej strefy zaproponowano miejsce na grill gazowy oraz stolik w formie drewnianej beczki z hokerami. Przy grillu przewidziano mobilne donice na zioła oraz długą donicę z drewnianą kratką porośniętą winobluszczem, która stanowi wizualną przysłonę. Jako akcent całego założenia zaproponowano drewnianą rzeźbę Światowida. Zlokalizowano ją w narożniku tarasu w otoczeniu roślin takich jak: lawenda wąskolistna czy kostrzewa sina.

Wąską część tarasu przeznaczono pod strefę z leżakami do relaksu. Istotnym założeniem była ekspozycja ciekawych form roślinnych z widoku mieszkania.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.