OGRÓD PRZYDOMOWY W SOLCU

Line design
DOWIEDZ SIĘ CO U NAS SŁYCHAĆ
OGRÓD PRZYDOMOWY W SOLCU

Lokalizacja: Solec

Powierzchnia: 750 m2

Założenia:

Zaprojektowaliśmy wielofunkcyjny ogród w stylu nowoczesnym z akcentami kobiecej elegancji. Proste formy przestrzeni zostały urozmaicone ciekawymi elementami roślinnymi. Przeważająca kolorystyka to grafit kontrastujący z romantyczną bielą. Swoisty balans stanowi spiek kwarcowy. Całość dopełnia soczysta zieleń. 

W ogrodzie przewidziano komfortowy taras z automatycznym zadaszeniem. Idealnie spełni swoją funkcję przy codziennym lunch'u. Na tarasie nie zabrakło również akcentu wodnego, w postaci ściany wodnej. Narożną część ogrodu stanowi strefa prywatna z ogrodem zimowym w formie oryginalnej kopuły. Zaproponowano w niej nowoczesne, wielofunkcyjne jacuzzi. W ogrodzie przewidziano również efektowne miejsce do spotkań oraz urządzania przyjęć. Miejsce to jest połączeniem plenerowej kuchni z wyspą z nowoczesnym paleniskiem otoczonym prostą formą siedziska.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.