OGRÓD PRZYDOMOWY W SOLCU

Line design
DOWIEDZ SIĘ CO U NAS SŁYCHAĆ
OGRÓD PRZYDOMOWY W SOLCU

Lokalizacja: Solec

Powierzchnia: 750 m2

Założenia:

Zaprojektowaliśmy wielofunkcyjny ogród w stylu nowoczesnym z akcentami kobiecej elegancji. Proste formy przestrzeni zostały urozmaicone ciekawymi elementami roślinnymi. Przeważająca kolorystyka to grafit kontrastujący z romantyczną bielą. Swoisty balans stanowi spiek kwarcowy. Całość dopełnia soczysta zieleń. 

W ogrodzie przewidziano komfortowy taras z automatycznym zadaszeniem. Idealnie spełni swoją funkcję przy codziennym lunch'u. Na tarasie nie zabrakło również akcentu wodnego, w postaci ściany wodnej. Narożną część ogrodu stanowi strefa prywatna z ogrodem zimowym w formie oryginalnej kopuły. Zaproponowano w niej nowoczesne, wielofunkcyjne jacuzzi. W ogrodzie przewidziano również efektowne miejsce do spotkań oraz urządzania przyjęć. Miejsce to jest połączeniem plenerowej kuchni z wyspą z nowoczesnym paleniskiem otoczonym prostą formą siedziska.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.