OGRÓD PRZYDOMOWY W GRYFICACH

Line design
DOWIEDZ SIĘ CO U NAS SŁYCHAĆ
OGRÓD PRZYDOMOWY W GRYFICACH

Lokalizacja: Gryfice

Powierzchnia: 1 200 m2

Założenia:

Ogród nowoczesny dostosowany do szybkiego tempa życia w naszych czasach, tworzony z myślą o odpoczynku i relaksie po długim dniu pracy naszych klientów. Projektowany tak, by oczy i umysły właścicieli mogły się odprężyć. Skupiliśmy się na horyzontalnych i liniowych podziałach kompozycyjnych.

Głównymi elementami tej przestrzeni są: prosta linia kompozycji, ograniczenie barw, elementów wyposażenia do minimum oraz wprowadzenie lekkiej i naturalnej roślinności. Istotnym założeniem było zachowanie ciągłości architektury domu z ogrodem. Naturalne materiały elewacji budynku korespondują z układem nawierzchni i pokrycia gruntu. Rośliny w tym ogrodzie zostały zaprojektowane jako delikatne akcenty kolorystyczne w zimnych odcieniach zieleni.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.