MIESZKANIE W KAMIENICY W KRAKOWIE

Line design
DOWIEDZ SIĘ CO U NAS SŁYCHAĆ
MIESZKANIE W KAMIENICY W KRAKOWIE

Lokalizacja: Kraków

Powierzchnia: 27 m2

Założenia:

Projekt mieszkania jest nowoczesny, zaaranżowany minimalistycznie z charakterem. W projekcie trzydziestometrowej kawalerki duży nacisk położony został na funkcjonalność i maksymalne wykorzystanie przestrzeni w taki sposób, aby uniknąć efektu przeładowania przestrzeni. Uwielbiamy projektować wnętrza kamienic! Za każdym razem staramy się podkreślić przestrzeń i światło kamienicznych wnętrz i zachować jak najwięcej oryginalnych elementów.

W tym mieszkaniu szczęśliwie udało nam się odratować mocno zniszczony dębowy parkiet, który został gruntownie oczyszczony i polakierowany bezbarwnym lakierem. Usuwając część tynków, odsłoniliśmy autentyczną cegłę, która podkreśla nowo zaprojektowane elementy wyposażenia. Wykorzystując ok. 6 m wysokości pomieszczenia, zaproponowaliśmy antresolę na której zaaranżowano sypialnię wraz z biblioteką. Pod antresolą swoje miejsce znalazła bardzo funkcjonalna kuchnia i łazienka z prysznicem. Kompaktowa łazienka to monochromatyczne połączenie bieli i czerni z elementami naturalnej cegły. Największym pomieszczeniem  jest jasny salon, gdzie staraliśmy się połączyć kilka funkcji przy jednoczesnym zachowaniu przestronności wnętrza.

Mieszkanie jest bardzo jasne, a jednocześnie przez użycie naturalnej palety kolorystycznej i wykorzystanie oryginalnych materiałów, bardzo przytulne.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.