MIESZKANIE NA POWIŚLU W WARSZAWIE

Line design
DOWIEDZ SIĘ CO U NAS SŁYCHAĆ
MIESZKANIE NA POWIŚLU W WARSZAWIE

Lokalizacja: Warszawa

Powierzchnia: 85 m2

Założenia:

Głównymi założeniami projektu było stworzenie przestrzeni minimalistycznej, jednocześnie funkcjonalnej i praktycznej w utrzymaniu. Staraliśmy się, aby wszystkie użyte materiały miały podwyższoną odporność na zużycie. Podłoga w części dziennej została wyłożona panelami o podwyższonej klasie ścieralności.

Wszystkie miękkie meble zostały dobrane tak, aby można było zdjąć i wyczyścić pokrowce. Blaty wykonane są z płyty odpornej na zarysowania i łatwej w czyszczeniu. W łazience na ścianach zamiast płytek z trudnymi do utrzymania fugami, pojawił się dekoracyjny tynk akrylowy odporny na wodę. Kuchnia została zaprojektowana z mebli modułowych, kontrastujących w swojej formie z pokryciem ścian i sufitów . Wnętrze sypialni sprzyja relaksowi, miękką szarą wykładzinę dopełnia grafitowy kolor ścian. Łóżko podwójne ma możliwość rozłączenia i tworzy dwa oddzielne miejsca do spania.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.