POZNAJ NAS
KILKA SŁÓW
O NASZYCH PASJACH I ZAINTERESOWANIACH
RAFAŁ
MGŁOSIEK
Z poszanowaniem wzornictwa przemysłowego dba o najmniejsze detale funkcjonalnych przestrzeni. Nie straszne mu modelowanie 3D i postrendering.

Swoją przygodę z projektowaniem zaczął w 2006 roku. Od tego czasu aktywnie zaangażowany wielbiciel prostych, a przy tym niebanalnych form przestrzeni. Uczestnik licznych warsztatów zagranicznych. Poruszając w pracy dyplomowej tematykę rewitalizacji terenów poprzemysłowych zdobył m.in. wyróżnienie honorowe SARP, wyróżnienie prezes Agencji Promocji Zieleni oraz nagrodę specjalną SGGW.

Prywatnie miłośnik fotografii architektury i kina hiszpańskiego. W wolnym czasie stara się okiełznać swojego psa – Stefana lub składa świat z LEGO.

MAŁGORZATA
CHAMERA-WĘSKA
Wrażliwa i spokojna dusza łącząca w sobie miłość do wielu dziedzin sztuki, jednocześnie zachowując racjonalne podejście do życia i projektowania.

Obserwuje, słucha, kreuje i tworzy. Ceni estetykę i kolekcjonowanie wrażeń. Najbardziej lubi kreować miejsca, w których mieszkanie, praca i odpoczynek mają swój niepowtarzalny, prywatny wymiar.

Swoje artystyczne wykształcenie zdobywała na lubelskich i warszawskich uczelniach. Miłośniczka książek psychologicznych. Uwielbia wędrować po górach.

DAMIAN
KOHYT
Ma szeroki pogląd na otaczający świat, który idealnie współgra z zawodem architekta krajobrazu i wnętrz. Inspirując się naturą i człowiekiem, kreuje oryginalne przestrzenie.

Swoje wykształcenie zdobył na najlepszych warszawskich uczelniach. Kocha podróże, uwielbia poznawać nowych ludzi, twierdzi, że rozmowa z drugim człowiekiem to najlepsza inspiracja do projektowania. Za swój autorski program rewitalizacji przestrzeni, w którym pozostawił możliwość jego rozszerzenia w przyszłości, otrzymał nagrodę honorową SARP.

Latem uwielbia poznawać podwodny świat uprawiając snorkeling, zimą chętnie spędza czas na stoku jeżdżąc na nartach.

DLACZEGO MY?
bo znamy się na rzeczy
LINE DESIGN to zespół profesjonalistów
Działamy w zakresie projektowania wnętrz i projektowania ogrodów
Wyróżnia Nas odpowiedzialność i pasja. Z pasji tworzenia pięknych rzeczy dbamy o każdy ich szczegół. Zarówno we wnętrzach jak i ogrodach lubimy prostotę, naturalne materiały, zaskakujące detale i wysokiej jakości wyposażenie.
Projektowanie wnętrz i projektowanie ogrodów to dla Nas dążenie do przemyślanych rozwiązań
Czyli takich gdzie funkcjonalność przenika się z estetyką. Skutecznie realizujemy każdy projekt, jednocześnie gwarantujemy zadowolenie Naszych klientów, bo jesteśmy w odpowiedzi na Wasze potrzeby i oczekiwania.
Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic
Niemniej jednak lubimy wyjazdy i chętnie dotrzemy do Ciebie, gdziekolwiek jesteś, w Polsce lub zagranicą.
O nas - Line Design Warszawa
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.